Reklám

Tételek száma: 33

Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Stühmer, erő, vitamin (plakát- vagy reklámterv), 1940-es évek. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19x12,5 cm
12049.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13
Eladási ár:
28 000 Ft
1930 Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. art deco falinaptára, karton, kopásnyomokkal, üvegezett keretben, 49x67 cm
12050.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1930 Stühmer Frigyes Rt. art deco mintájú fém csokoládégyár doboza, kis kopásokkal, jó állapotban, angyalkás címerrel, szignált, m: 20 cm, d: 9,5 cm
12051.

Megvehető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
  Kosárba
  Eltávolítás
1937 Alpesi Falu Varieté - májusi műsorfüzet, sok reklámmal
12053.

Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
  Kosárba
  Eltávolítás
1926 Faragó Sándor Könyvnyomdája Szolnok, Papíráruház és Könyvkötészet, 1926. évi kártyanaptár, benne pengő és korona átszámítási táblázatokkal, 8,5x12,5 cm, kihajtva: 12x25 cm.
12054.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
Eladási ár:
46 000 Ft
cca 1920 Buick automobilok képes reklámnyomtatványa 21 db automodell képével német nyelven - Winke zum Ankauf eines Automobiles. 30 p. / Picture advertisement for Buick cars with 21 pictures of car models in German
12055.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Eladási ár:
10 000 Ft
1938 Csonka János Gépgyára A Budapesti Járműgyártók Ipartestülete által megállapított motoralkatrész felújítási irányárak I. sz. jegyzéke. 1938. Bp., 1938, Csonka János Gépgyára,(Krausz J. és Társa-ny.), 21 p. Kiadói spirálkötésben, kissé kopott borítóval.
12056.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eladási ár:
5 000 Ft
Nikotex családfa. A M. Kir Dohányjövedék prospektusa, Irsai István (1896-1968) grafikájával. Bp., Klösz-ny., 6+1 sztl. lev. Ritka!
12057.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
Eladási ár:
11 000 Ft
cca 1910 Bardócz Árpád (1882-1938): Ferrenit Pala a legjobb tetőfedő anyag./Magyar, német, szláv és román egyet abban ért ma csupán, hogy műpala csak akkor jó, ha rajta van a Ferrenit szó./Ferrenit pala a legszilárdabb rugékony, vízhatlan, tűz és fagyálló. Ferrenit Asbestpalagyár. Kramer Adolf és Fiai Nyitra. Litografált reklám nyomtatvány. Bp., Posner-ny., jelzett a nyomaton, a hátoldalán bejegyzésekkel, hajtott, kissé foltos, 1 sztl. lev.
12058.

cca 1910 Bardócz Árpád (1882-1938): "Ferrenit Pala a legjobb tetőfedő anyag./Magyar, német, szláv és román egyet abban ért ma csupán, hogy műpala csak akkor jó, ha rajta van a Ferrenit szó./Ferrenit pala a legszilárdabb rugékony, vízhatlan, tűz és fagyálló. Ferrenit Asbestpalagyár. Kramer Adolf és Fiai Nyitra." Litografált reklám nyomtatvány. Bp., Posner-ny., jelzett a nyomaton, a hátoldalán bejegyzésekkel, hajtott, kissé foltos, 1 sztl. lev.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eladási ár:
6 500 Ft
cca 1920-1930 Minek örül így? Mert Fantolin Decoalite-ot tölthet autójába. Kapható a Fanto kutaknál. Kihajtható reklám prospektus, 15x10 cm
12059.

cca 1920-1930 "Minek örül így? Mert Fantolin Decoalite-ot tölthet autójába. Kapható a Fanto kutaknál." Kihajtható reklám prospektus, 15x10 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eladási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Lukács fürdő litho fejléces levélboríték 16x12 cm
12060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Eladási ár:
4 400 Ft
cca 1922 Tó-Mozi a Városligetben. Műsor. Szecessziós címlappal illusztrált prospektus. Bp., Thália-ny., litografált címlappal, jelzett a nyomaton (Nemes), a hátoldalon ceruzás bejegyzésekkel és dátumozással, 2 sztl. lev.
12061.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
Eladási ár:
17 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig

Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től

  Események