Hazatérés (Heimat). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander, Heinrich George, Hörbiger Pál (Paul Hörbiger) és mások szereplésével. Rendezte: Carl Froelich. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Piatnik Rt. nyomda. Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Heimat") starring Zarah Leander and Heinrich George, lithograph on paper, with minor damages. 95×31,5 cm
Millacher és Wagner ásványvíz-készülék-szikvízpalackok felszerelési és szikvízgyár Budapest II. Kacsa utca. Nagyméretű reklám plakát kartonon, levágott az alja, sarka letörött, 74x51 cm
cca 1935 Kabos Gyula a legnagyobb magyar filmkomikus és társulatának vendégjátéka. Litho plakát Szigethy István grafikája, erősen sérült, foltos állapotban 60x100 cm
"Ha fáklya jelet látsz embertársad kér segítséget. Azonnal értesítsd a legközelebbi révörsöt!" Bp., Globus-ny., villamosplakát, az egyik alsó sarkán hajtásnyommal, apró szakadással, 24x16 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től