Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 4

1922-1923 Nimród vadászlap két évfolyama XLIII. - XLIV. évfolyam, egybekötve. korabeli kopottas félvászon kötésben.,
19307.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1930 Nimród vadászújság teljes XVIII. évfolyam teljes évfolyam, korabeli festett, kissé kopott vászon kötésben.
19308.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
Zsindely Ferenc: Dunárul fúj a szél... Elbeszélések vadról, halról, fűről, fáról. Bp.,[1938.],Franklin, 352+1 p.+64 (fekete-fehér fotók, Zsindely Ferenc fotói) t. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
19309.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Thurn-Rumbach István: Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor, 225+2 p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, a felső lapéleken kis foltokkal, néhány képtábla a szélein hullámos, ajándékozási sorokkal.
19310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft