Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

Report of the Special Committee Appointed by the Common Council of the City of New York, to Make Arrangements for the Reception of Gov. Louis Kossuth, the Distinguished Hungarian Patriot. (A New York város tanácsa által kijelölt, Kossuth Lajos kormányzó-elnök fogadását előkészítő különbizottság jelentése). New York, 1852, Published by Order of the Common Council (McSpedon & Baker), 1 (címkép, Kossuth Lajos portréja) t.+ III+(1)+756 p.+ 3 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott, Kossuth-portréval díszített egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon kivágásból eredő kisebb hiánnyal. A hátsó szennylapon az Állami Könyvterjesztő Vállalat aukciós címkéjével (a könyv az ÁKV 1971. évi 213. aukcióján szerepelt), illetve az aukciós vásárlást igazoló szelvénnyel. Rendkívül ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras