8 000 Ft
Garamszeghi Lubrich Ágost: Neveléstudomány I-IV. köt. I. köt.: Általános neveléstan. II. köt.: Különös neveléstan. III. köt.: Általános tanítástan. IV. köt.: Különös tanítástan. Pest, 1871,Rudnyánszky A., XXIV+383 p.;2+620 p.;2+510 p.;2+498 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapokon régi intézményi bélyegzésekkel, 3 kötetben a kötet utolsó lapjain, a tartalomjegyzéknél ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel, foxing foltos lapokkal.