Le serpent a huit tetes. Trauit par J. Dautremer. [A nyolcfejű kígyó. Mese a régi Japánból.]
Tokyo, [1897]. Publiés par T. Hasegawa. [24] p.
A vastag krepp anyagra nyomtatott mitologikus mesét tíz szövegközti és nyolc egész oldalas, részletgazdag, színezett fametszet díszíti. A japán történet a lányrabló nyolcfejű sárkánnyal leszámoló Szuszanoo-no-Mikoto regéjét beszéli el. Lapszámozás nélkül.
(Les contes du vieux Japon, No. 9.)
Cérnával fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, a fedőborítókon halvány foltosság. Jó példány.
Majtényi György: Ali basa meg a kacsa. Iser József rajzaival. (Budapest), [1934]. Singer és Wolfner (Fővárosi ny.). 77, [3] p.,Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, szép állapotban
[Miguel de Cervantes Saavedra (1547-1616)] Cervantes: A híres-neves Don Quijote lovag kalandjai. Az ifjúság számára átdolgozott legújabb magyar kiadás. Bp., 1906, Athenaeum,(Révai és Salamon-ny.), 144 p.+4 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, szép állapotban.
A tücsök és a hangya tanulságos története. A jó gyerekeknek elmeséli a szövetkezeti bolt. A képeket festette: Lamoss Béla grafikusművész. A verseket: Karácsonyi Géza. Bp.,[1943],Szövetkezeti Bolt,(Klösz-ny.), 4 sztl. lev. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, 19,5x15 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től