Könyvek: Lótenyésztés, lósport

Tételek száma: 5

Halász György: Telivérek. A magyar telivér lótenyésztés története a ménimportok csoportosítása alapján. Gróf Erdődy Rudolf előszavával. Bp.,1944., Dr. Vajna és Bokor, (Klein S-ny.), 511+3 p. + 1 (kihajtható táblázat) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a táblák belsején a papírok és az elülső szennylapok pótoltak, belül jó állapotban.
19362.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Tátray János: A lótenyésztés és a ló külső formáinak (alakulásainak) ismertetése Budapest, 1918, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság kiadása és nyomása, IV p. + 208 p. + [5] t.: ill. Első kiadás. Kiadói, kopott félvászon kötésben
19363.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
10
Schandl József: Lótenyésztés. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. (Bp.-i Szikra Ny.). 255,[1]p., 1 kih. mell. (kancabírálati lap). 105 fekete-fehér, egészoldalas és szövegközti képpel, ábrával. A szerző (1885-1973) okleveles mezőgazda, állatorvos, egyetemi tanár, az MTA tagja volt. /Agrártudományi Egyetem tankönyvei./ Kiadói félvászon kötésben. 25 cm.
19364.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
11
Wellmann Oszkár, Dr.: Lótenyésztés Méltóságos ~~ e.ny. tanár Úr előadásai nyomán. Ötödik kiadás. Bp., 1940. Állatorvostanhallgatók "Lehel" B.E. Vörösváry sokszorosítóipar. 220p. Kiadói papírkötésben.
19365.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
14
1943 Az Urlovasok Szövetkezetének évkönyve. Összeáll.: Magyar Balázs. Ötvenegyedik évfolyam. Bp., 1944, Urlovasok Szövetkezete,(Pallas-ny.), XVI+174+12 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19366.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft