Tomasini, Jac[opo] Philippo (1597-1654) De tesseris hospitalitatis. Liber singularis, in quo hospitii universum, apud veteres potissimum expenditur.
Amstelodami, 1670. Andrea Frisius. 5 sztl. lev. 227 l. 12 sztl. lev. 3 rézmetszetű t. (ebből 2 kihajtható), szövegközti rézmetszetekkel. Hozzákötve: Tomasini, Jac[opo] Philippo (1597-1654) Titus Livius Patavinus. Editio novissima...
Amstelodami, 1670. Andrea Frisius. 125 l. 8 sztl. lev. 2 kihajtható rézmetszetű t.
Korabeli, jó állapotú egészpergamen-kötésben.
Hoffmann, E. T. A.: Prinzessin Brambilla. Ein capriccio nach Jakob Callot von - - . Wien, [1922], Artur Wolf, 166 p.+ 1 sztl. lev.+ 16 t. (Eduard Gaertner 16 eredeti litográfiája). Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült borítóval, kopott gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Számozott (488./1500) példány.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től