150 000 Ft
405,41 EUR, 441,18 USD
Boethius, Christoph: Des Ruhm-Belorberten und Triumph-leuchtenden Kriegs-Helms Dero Röm. Käis. Maj. und ? den Mahometischen Tulband Andrer Theil. Darinn Die Kriegs-Züge? im Jahr 1685. und 1686...Nürnberg, 1688. Johann Christoff Lochner. 456p. + 23t. + [16]p. Hozzákötve: Boethius, Christoph: Anhang zu dem Triumph-leuchtenden Kriegs-Helm Kömisch-kenserlicher Majestät... [2]p. + 148p. + 4t. + [6]p., az egyik tábla hiányos. Előzéklapján tulajdonosi bejegyzéssel: "Ex libris Joannis Schmid Not. et maioris". Részben foltos lapokkal. Újrakötve, 20. századi félbőr-kötésben, bordázott, aranyozott gerinccel.