11009.
42. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD
Bölcskey Ferenc (1897-?): Budakalászi fények, 1933. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (Bölcskey, Budakalász, 933 okt.), fakeretben, 70×86 cm / oil on cardboard, unsigned, framed