Üvegtárgyak

Tételek száma: 12

Verrerie Schneider Art Deco váza. Myrtilles sorozat. Többrétegű, savmaratott, kékes színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal. Francia, 1925 körül Jelzett: Charder és gravírozott. Hibátlan, m: 39 cm
10363.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
I. Ferdinánd császár és Jagelló Anna császárnő esküvőjének emlékére festett ólomüveg ablak, dísz. Osztrák császári címert tartó angyalokkal. 1518-as évszámmal. Sérült 26x44 cm / Marriage of Emperor Ferdinand and Anna Jagello. Lead glass ornament with Habsburg coat of arms and year 1518. Damaged 26x44 cm
10364.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
9
Felvidék, 18. sz. második fele, asztalközép hutaüveg. Kehely talpon hólyagszerű díszítéssel, fodrosított szájperemmel. Hibátlan, m: 31,5 cm
10365.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Murano stúdiómunka. Anyagában színezéssekkel, elhúzott millefiori mintákkal. Jelzés nélkül, talpánál kopással, pattogzással, m: 37,5 cm
10366.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
cca 1930 WMF Ikora art deco üvegváza, terv.: Kar Wiedmann, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm
10367.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Murano stúdiómunka, anyagában színezett csepp alakú üveg, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
10368.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
cca 1860 Biedermeier bíborpácolt italos palack, koronás díszítéssel, körben ornamentikus mintákkal ékesítve és kartusokban különböző ábrázolásokkal, jelzés nélkül, kis kopottsággal, jó állapotban, m: 21 cm
10369.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
19. sz. második fele, empír mintás italos üveg palack, 2 pohárral, kis kopottsággal, m: 13,5 - 32,5 cm
10370.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Bécs, 1830 körül, kék opalinüveg italos palack, dugóval, alján becsiszolással, kopott aranyszínű festéssel, hólyagos hasrésszel és dugóval. Kopott, m: 22,5 cm
10371.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Feketeerdő, XIX. sz. eleje, Hutaüveg keresztelőkancsó, kobaltkék szájperemmel, peremnél lepattanással, m: 9,5 cm
10372.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Díszüveg fedeles kínáló. Kézzel festett, cca 1870. Humoros német nyelvű szöveggel. Alján feszültségi repedés 39 cm / German decor glass bowl. Hand painted 39 cm
10373.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1910-1920 Domány József Arad borosüveg, sérülésmentes állapotban, ritka, m: 28 cm
10374.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft