Militária

Tételek száma: 53

1867-1869. Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya bronz kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban XVIII római számmal T:XF / Hungary 1867-1869. Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class bronze decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF  NMK 149.
30345.

1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" bronz kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban "XVIII" római számmal T:XF / Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" bronze decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF NMK 149.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 129.
30346.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 129.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1873. Hadiérem aranyozott bronz kitüntetés gömbfüllel, eredeti tokban, hajtatlan mellszalaggal T:UNC Hungary 1873. War Medal gilt bronze decoration in original case, with unfolded ribbon C:UNC NMK 231.var
30347.

1873. "Hadiérem" aranyozott bronz kitüntetés gömbfüllel, eredeti tokban, hajtatlan mellszalaggal T:UNC Hungary 1873. "War Medal" gilt bronze decoration in original case, with unfolded ribbon C:UNC NMK 231.var

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
~1900. Hadik huszárok a Császári és Királyi 3. Huszárezred Gróf Hadik András Huszárezred keresztezett szablyás, ezüstözött és zománcozott bronz jelvénye (~15x31mm) T:VF a tű hiányzik a hátoldaláról, zománchiba, kopott ezüstözés / Hungary ~1900. Hadik huszárok (Hadik hussars) silver-plated, enamelled bronze badge with crossed sabers of the 3rd K.u.K Hussar Regiment Count András Hadik (~15x31mm) T:VF the pin is missing from the back, enamel error, worn silver plating
30348.

~1900. "Hadik huszárok" a Császári és Királyi 3. Huszárezred "Gróf Hadik András Huszárezred" keresztezett szablyás, ezüstözött és zománcozott bronz jelvénye (~15x31mm) T:VF a tű hiányzik a hátoldaláról, zománchiba, kopott ezüstözés / Hungary ~1900. "Hadik huszárok (Hadik hussars)" silver-plated, enamelled bronze badge with crossed sabers of the 3rd K.u.K Hussar Regiment "Count András Hadik" (~15x31mm) T:VF the pin is missing from the back, enamel error, worn silver plating

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 1. Honvéd Huszárezred tombak sapkajelvény. I. H.H. PRO REGE ET PATRIA (29x27mm) T:AU / Austrian-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Hungarian Royal 1st Honved Hussar Regiment tombac cap badge (29x27mm) C:AU
30349.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 1. Honvéd Huszárezred aranyozott, zománcozott bronz sapkajelvény. MEGFOGYVA BÁR DE TÖRVE NEM (36x18mm) T:XF zománchiba / Austrian-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Hungarian Royal 1st Honved Hussar Regiment gilt, enamelled cap badge (36x18mm) C:XF enamel error
30350.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Magyar Királyi 1. Honvéd Huszárezred" aranyozott, zománcozott bronz sapkajelvény. "MEGFOGYVA BÁR DE TÖRVE NEM" (36x18mm) T:XF zománchiba / Austrian-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Hungarian Royal 1st Honved Hussar Regiment" gilt, enamelled cap badge (36x18mm) C:XF enamel error

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
16
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Magyar Királyi 7. Honvéd Huszárezred zománcozott bronz sapkajelvény. RENDÜLETLENÜL 7 (32x41mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Hungarian Royal 7th Honved Hussar Regiment enamelled metal cap badge (32x41mm) C:XF enamel error
30351.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Magyar Királyi 7. Honvéd Huszárezred" zománcozott bronz sapkajelvény. "RENDÜLETLENÜL 7" (32x41mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Hungarian Royal 7th Honved Hussar Regiment" enamelled metal cap badge (32x41mm) C:XF enamel error

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
19
Zutt Richard (1887-1938) 1914. József nádor / Műegyetemi Hadikórház részben zománcozott, jelzetlen Ag emlékérem fém függesztővel (br.:7g/40mm) T:AU / Hungary 1914. Palatine József / Military hospital of the University of Technology partially enamelled, Ag commemorative medallion without hallmark, with metal hanger. Sign.: Richard Zutt (br.:7g/40mm) C:AU HP 6827.
30352.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "József nádor / Műegyetemi Hadikórház" részben zománcozott, jelzetlen Ag emlékérem fém függesztővel (br.:7g/40mm) T:AU / Hungary 1914. "Palatine József / Military hospital of the University of Technology" partially enamelled, Ag commemorative medallion without hallmark, with metal hanger. Sign.: Richard Zutt (br.:7g/40mm) C:AU HP 6827.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU / Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU NMK 137.
30353.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:AU / Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU NMK 137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező ovális Ag medál fémjel nélkül fehér zománcozással (35,32g/53x33mm) T:AU apró ph. / Hungary 1914. Military Aid 1914 commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office without hallmark, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (35,32g/53x33mm) C:AU tiny edge error HP 6814var
30354.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Ag medál fémjel nélkül fehér zománcozással (35,32g/53x33mm) T:AU apró ph. / Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office without hallmark, partially enamelled with white enamel. Sign: Richard Zutt (35,32g/53x33mm) C:AU tiny edge error HP 6814var

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914.1914 Fe propaganda gyűrű jelzetlen Au kiegészítéssel, Ferenc József portré ábrázolással. Javított. (br:4,24g/57-es méret) / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. 1914 Fe propaganda ring with unmarked Au addition, with a portrait of Franz Joseph. Restored. (br:4,24g/ size 57)
30355.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914."1914" Fe propaganda gyűrű jelzetlen Au kiegészítéssel, Ferenc József portré ábrázolással. Javított. (br:4,24g/57-es méret) / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "1914" Fe propaganda ring with unmarked Au addition, with a portrait of Franz Joseph. Restored. (br:4,24g/ size 57)

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Pénzintézetek Hadikórháza bronz ovális emlékérem (48x29mm) T:AU ph. / Hungary 1914. Military Hospital of Financial Institutions bronze oval commemorative medallion (48x29mm) C:AU edge error HP 6826.
30356.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Pénzintézetek Hadikórháza" bronz ovális emlékérem (48x29mm) T:AU ph. / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions" bronze oval commemorative medallion (48x29mm) C:AU edge error HP 6826.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft