Rosenthal Theodor Kärner: Agár. Porcelán, jelzett, fülénél erősebb kop... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~16397/Rosenthal-Theodor-Karner-Agar-Porcelan-jelzett-fulenel-erosebb-kopas-mazhiba-16-5x6x~II2849155
2849155
11062
40
Leírás: Rosenthal Theodor Kärner: Agár. Porcelán, jelzett, fülénél erősebb kopás mázhiba!!, 16,5x6x9 cm
: nagy_andras