Reklám

Tételek száma: 33

cca 1910-1920 Fészl J. Hotel Panonia Szálloda Kolozsvár, szecessziós szállodai boríték/tartó számlához, vagy étlaphoz, 19x13 cm
12060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
1915 Szántó Béla Keleti Kávéházának levélpapírja, egy lapon kézzel írt levéllel, 2 sztl. lev.
12061.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1916 Páskuj Imre hazai iparcsarnok szepességi vászon áruk fejléces számla
12062.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21
Czirják Menthe bonbon papírdoboz, d: 7,5 cm
12063.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kétfilléres gyújtó, használatlan
12064.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1910 Galgóc (Hlohovec/Freistadt), Török Gyula Gyógyszertára a Szent József-hez Ostya/Oblaten boríték, szecessziós illusztrációval, 8,5x10,5 cm
12065.

cca 1910 Galgóc (Hlohovec/Freistadt), Török Gyula Gyógyszertára a "Szent József"-hez Ostya/Oblaten boríték, szecessziós illusztrációval, 8,5x10,5 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Altmann & Kühne bonbonos doboz, tervezte Kaeszné Lukáts Kató. 9x9 cm Kissé kopott
12066.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jupiter gyújtó, bontatlan csomagolás, 5×5 cm
12067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1970 Salchichas Puskas, Puskás Ferenc, az Aranycsapat, a Honvéd és a Real Madrid legendás labdarúgójának spanyol kolbász-virsli gyárának reklám zászlója. Műszálas szövet, apró kopásnyomokkal, 35x17,5 cm. Gyűjtői ritkaság!!! / Salchidas Puskas flag, marketing tool for the sausage factory operated by the legendary football player. With minor wear. 35x17,5 cm cm. Very rare collectors item!
12068.

cca 1970 Salchichas Puskas, Puskás Ferenc, az Aranycsapat, a Honvéd és a Real Madrid legendás labdarúgójának spanyol kolbász-virsli gyárának reklám zászlója. Műszálas szövet, apró kopásnyomokkal, 35x17,5 cm. Gyűjtői ritkaság!!! / Salchidas Puskas flag, marketing tool for the sausage factory operated by the legendary football player. With minor wear. 35x17,5 cm cm. Very rare collector's item!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft