Reklám

Tételek száma: 33

1909 Rigler József Ede falinaptára 1909, rajta Helbing Ferenc (1870-1958) illusztrációival és szecessziós díszeivel, laponként 1-1 illusztrációval, szakadt, sérült, foltos, 4 db lap, 43x31 cm
12036.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Dreher Maul papírdoboz, sérülésekkel, 40×27 cm
12037.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1928-1929 Franck Henrik és Fiai Rt. fejléces számlái, 3 db, közte színes is.
12038.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1920-1930 Földes Imre (1881-1948): Eau de Cologne Molnár & Moser. Minden nő álma. Földes Imre reklámgrafikája, kisplakát, nyomat üvegezett keretben, 25x17 cm, keret: 29,5x21 cm
12039.

cca 1920-1930 Földes Imre (1881-1948): "Eau de Cologne Molnár & Moser. Minden nő álma." Földes Imre reklámgrafikája, kisplakát, nyomat üvegezett keretben, 25x17 cm, keret: 29,5x21 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kathreiner-féle Kneipp maláta kávé litho reklámlap
12040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1940 Shell reklám kártya forgatható távolságmérővel / Shell advertising with mechanic distance meter
12041.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Molnár Rt. Reklámnaptárgyár fotóalbum szabadalom, cserélhető lapokkal, nagyméretű reklám, kiadja: Globus Rt., 43×30 cm
12042.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Skála-Coop retró reklámplakát, felcsavarva, kisebb törésnyomokkal, 86×56 cm
12043.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1931 Liebner bácsi játékboltja 60 éves (1871-1931). Liebner Zsigmond gyermekjátékáruháza a Babatündérhez, Budapest, V., Szent István tér 4. (Játékáru-katalógus). Pécsi József (1889-1956) fotóival. Benne Märklin vasutak és fémépítőjáték, Steiff játékok, stb. Tűzött papírkötés, a címlap a gerincnél kissé sérült, de túlnyomórészt jó állapotban. 32 p.
12044.

1931 Liebner bácsi játékboltja 60 éves (1871-1931). Liebner Zsigmond gyermekjátékáruháza a "Babatündérhez", Budapest, V., Szent István tér 4. (Játékáru-katalógus). Pécsi József (1889-1956) fotóival. Benne Märklin vasutak és fémépítőjáték, Steiff játékok, stb. Tűzött papírkötés, a címlap a gerincnél kissé sérült, de túlnyomórészt jó állapotban. 32 p.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1912 Divatközlöny Weiss Gyula divat áruház képes katalógus. 24p.
12045.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1910 Fettner ventilátorok képes katalógus villamosok, autók, autóbuszok a képeken / Ventilation picture calalogue, with trams, railways, cars. 30 p
12046.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Mirabell bonbonos doboz, tervezte Kaeszné Lukáts Kató. 16x17 cm Kissé kopott
12047.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft