Könyvek: Technika

Tételek száma: 3

Great Exhibition of the Works of Industry of all Nations, 1851. Official Descriptive and Illustrated Catalogue. By Authority of the Royal Commission. 1-3. Teljes! London, 1851. Spicer Brothers, Wholesale Stationers; W. Clowes and Sons, Printers, Aranyozott, a földrészek allegórikus képét ábrázoló vaknyomott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, megkímélt állapotban.  Az 1851-es Nagy Kiállítás , melyet Henry Cole és Albert herceg, Viktória királynő férje szervezett, volt az első világkiállítás. Ez volt az első kiállítás, ahol az összes földrész képviseltette magát.  / Complete catalogue of the first World Expo in full linen binding in good condition.
15310.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1937 Fernsehen und Tonfilm. Jahr 1934. Heft 1-12. Berlin, Weidmannsche Verlagsbuchhandlung, 100 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel.   Nemes Tihamér (1895-1960) feltaláló, gépész- és villamosmérnök, a műszaki tudományok doktora, a kibernetika egyik hazai úttörőjének magánkönyvtári bélyegzésével.
15311.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory with many photos.
15312.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft