https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Lotenyesztes-losport~16431/F-Steinhoff-und-Ch-Peters-Alken-Henry-Das-Schone-und-Mangelhafte-im-Exterieur-des-Pferdes-Nac~II2837108
2837108
15271
40
30000
Books: about horses, horsing
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
LeÃrás:
F. Steinhoff und Ch. Peters. Alken, Henry: Das Schöne und Mangelhafte im Exterieur des Pferdes. Nach dem Englischen von --. Hamburg, 1831. Hoffmann & Campe, 1 t (litho cÃmlap) + 22 p + 18 t (litográfiák). Korabeli, aranyozott, kissé foltos egészvászon kötésben. / A szép és a hibás ló bemutatása) Ritka FESTETICS Imre gróf (1767-1847) ajándékozási soraival / In lightly stained linen binding with lithographic tables 29 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg