Tétel

Kikiáltási ár:

80 000 Ft
216,22 EUR, 235,29 USD

Leírás:

Pommereul, François-René-Jean: Contes théologiques, suivis des litanies des catholiques du dix-huitieme siecle et de poésies érotico-philosophiques; ou Recueil presque édifiant. Paris, 1783, Sorbonne. 303 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben, festett lapélekkel, első kötéstáblán Madame la Marquise de Boquestant névvel feliratozott későbbi címkével, kissé kopott borítóval és gerinccel, néhány kevés lap kissé foltos, máskülönben jó állapotban. Ritka! / In French languague, in leather binding, with some minor wear on cover ans spine, a very few pages a bit stained, otherwise in good condition.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert