10198.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
70 000 Ft
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Festői ideálom, 1971. Olaj, vegyes technika, karton, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm / Oil and mixed technique on board, signed, framed.