Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 95

Földi Péter (1949-): A vörös disznó, 1996. Vizespác, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 58x57 cm
10105.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
Váli Dezső (1942-): Üres műterem (Műterem, minden rendben van), 2017. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével, feliratával és A/2017/58 opuszszámmal. Reprodukálva a festő honlapján: https://deske.hu/festmenyek#!. Fakeretben. 60x60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with the artists label and opus no. A/2017/58 on the reverse, reproduced on the artists homepage: https://deske.hu/festmenyek#! framed
10106.

Váli Dezső (1942-): Üres műterem (Műterem, minden rendben van), 2017. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével, feliratával és A/2017/58 opuszszámmal. Reprodukálva a festő honlapján: https://deske.hu/festmenyek#!. Fakeretben. 60x60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with the artist's label and opus no. A/2017/58 on the reverse, reproduced on the artist's homepage: https://deske.hu/festmenyek#! framed

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 297,30
1 411,76
Kopasz Tamás (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm
10107.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Gaál József (1960-): Emlékezés tévútjai, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 14/20. Üvegezett fakeretben. 43×54 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 14/20, framed
10108.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kés a befőttben. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott (IV./VI.). Vincze Mill és ef.Zámbó István szárazbélyegzőivel. Üvegezett fakeretben. 37×26 cm / computer print, mixed technique on paper, signed, numbered (IV./VI.), framed
10109.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Bukta Imre (1952-): Mezőgazdasági gép háziasítása, 1979. Szitanyomat, papír, jelzett. Hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×51 cm. Lapszéli kisebb szakadással. Az árverésünkön szereplő szitanyomatnak létezik egy fekete-fehér, a színekben és az alaknál eltérést mutató számozott változata is. Gyűjtői ritkaság, korai munka az életműből! / Screenprint on paper, signed. 39×50 cm. With small tear on the edge of the sheet. Rare collectors item!
10110.

Bukta Imre (1952-): Mezőgazdasági gép háziasítása, 1979. Szitanyomat, papír, jelzett. Hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×51 cm. Lapszéli kisebb szakadással. Az árverésünkön szereplő szitanyomatnak létezik egy fekete-fehér, a színekben és az alaknál eltérést mutató számozott változata is. Gyűjtői ritkaság, korai munka az életműből! / Screenprint on paper, signed. 39×50 cm. With small tear on the edge of the sheet. Rare collector's item!

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
16
Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artists proof numbered E.A. V./X., 56x77 cm.
10111.

Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. V./X., 56x77 cm.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
16
DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): Az utolsó vacsora a járvány idején Leonardo műtermében, 2021. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/4). Vincze Mill és Dr. Máriás szárazbélyegzőivel. 19×37 cm / Computer print on paper, signed, numbered (2/4).
10112.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Hajas Tibor (1946-1980): Jód B, 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (25/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód B, 1980. Offset on paper, signed, numbered (25/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collectors item, printed shortly before the artists death!
10113.

Hajas Tibor (1946-1980): Jód "B", 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (25/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód "B", 1980. Offset on paper, signed, numbered (25/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item, printed shortly before the artist's death!

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Konyhajelenet. Computer print, papír, jelzett, számozott: 11/19. Ef.Zámbó István szárazbélyegzőjével. 30x30 cm. Üvegezett fakeretben / computer print on paper, signed, numbered: 11/19, framed
10114.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Szujó Zoltán (1944-1986): Egy este barátaimmal (M. Bulgakov), 1981. Tus, papír. Jelzett, paszpartuban, lapméret: 21x29,5 cm / ink on paper, signed, in passepartout
10115.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Rékassy Csaba (1937-1989): Este a Duna partján (Petőfi), 1973. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5x29,5 cm / etching on paper, signed, in passepartout
10116.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft