Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett dísz tál. Matricás, jel... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/39/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~15970/Hollohazi-porcelan-Szasz-Endre-altal-tervezett-disz-tal-Matricas-jelzett-sorszamozott-7~II2675511
2675511
11070
39
Leírás: Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett dísz tál. Matricás, jelzett, sorszámozott. 7/20 Minimális kopással d: 31 cm
: nagy_andras