https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1890-1920. M.J.S.E. jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártójellel, füllel (14,03g/0.800/36x29mm) T:2 patina / Hungary ~1890-1920. M.J.S.E. hallmarked Ag sport award medal with S.G.A. makers mark on the right corner, and with an ear (14,03g/0.800/36x29mm) C:XF patina
30182.

~1890-1920. "M.J.S.E." jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártójellel, füllel (14,03g/0.800/36x29mm) T:2 patina / Hungary ~1890-1920. "M.J.S.E." hallmarked Ag sport award medal with "S.G.A." maker's mark on the right corner, and with an ear (14,03g/0.800/36x29mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1894. A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30. jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894. unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina
30183.

1894. "A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30." jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. "Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894." unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
0
~1900. kétoldalas, aranyozott Ag párbajtőr díjérem füllel (10,82g/0.900/29mm) T:AU,XF kopott aranyozás / Hungary ~1900. two-sided, gilt Ag small-sword award medal with ear (10,82g/0.900/29mm) C:AU,XF worn gilt
30184.

~1900. kétoldalas, aranyozott Ag párbajtőr díjérem füllel (10,82g/0.900/29mm) T:AU,XF kopott aranyozás / Hungary ~1900. two-sided, gilt Ag small-sword award medal with ear (10,82g/0.900/29mm) C:AU,XF worn gilt

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Exner Károly (1850-1919) 1900. Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett S.G.A. gyártói jelzéssel (13,36/0,800/30mm) T:1- patina / Hungary 1900. Budapest Athletic Club / Race Award Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark on the edge, with an ear. Sign: Károly Exner (13,36/0,800/30mm) C:AU patina
30185.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (13,36/0,800/30mm) T:1- patina / Hungary 1900. "Budapest Athletic Club / Race Award" Ag sport award medal with hallmark and "S.G.A." maker's mark on the edge, with an ear. Sign: Károly Exner (13,36/0,800/30mm) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
~1900. Labdarúgás jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel (11,62g/0.800/30mm) T:AU patina / Hungary ~1900. Football Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark, and with an ear (11,62g/0.800/30mm) C:AU patina
30186.

~1900. "Labdarúgás" jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel (11,62g/0.800/30mm) T:AU patina / Hungary ~1900. "Football" Ag sport award medal with hallmark and "S.G.A." maker's mark, and with an ear (11,62g/0.800/30mm) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1900. Nagyváradi Kerékpár Egylet 1897 / I. díj 1900. IX/30 peremén jelzett Ag díjérem füllel, peremén SGA gyártói jelzéssel (16,02g/0.800/33mm) T:1,1- lapkahiba / Hungary 1900. Nagyváradi Kerékpár Egylet 1897 / 1st prize 30th September 1900 marked Ag award medal with ear and SGA makers mark on the edge (16,02g/0.800/33mm) C:UNC,AU planchet error
30187.

1900. "Nagyváradi Kerékpár Egylet 1897 / I. díj 1900. IX/30" peremén jelzett Ag díjérem füllel, peremén "SGA" gyártói jelzéssel (16,02g/0.800/33mm) T:1,1- lapkahiba / Hungary 1900. "Nagyváradi Kerékpár Egylet 1897 / 1st prize 30th September 1900" marked Ag award medal with ear and "SGA" maker's mark on the edge (16,02g/0.800/33mm) C:UNC,AU planchet error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
14
1903. Ép testben ép lélek - Verseny díj / MVK 1903. II/1 kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,12g/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1903. In a Healthy Body theres a Healthy Soul - Race Award / MVK 1903. II/1 Ag sport award medal with hallmark, S.G.A. makers mark and with an ear, engraved on the back side (12,12g/0,800/30mm) C:AU patina
30188.

1903. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / MVK 1903. II/1" kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,12g/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1903. "In a Healthy Body there's a Healthy Soul - Race Award / MVK 1903. II/1" Ag sport award medal with hallmark, "S.G.A." maker's mark and with an ear, engraved on the back side (12,12g/0,800/30mm) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1906. Magyar Athletikai Club Verseny díj - Gerely V. 1906.VI.14. I. / Ép ész csak edzett testben él jelzett Ag sport díjérem FÁBR(I) gyártói jelzéssel, füllel, előlapján gravírozva (13,50g/0.800/33mm) T:2 patina, utólagos fülrátét / Hungary 1906. Hungarian Athletic Club Race Award - Javelin R. 1906.VI.14. I. / Common Sense lives only in a Trained Body Ag sport award medal with hallmark and FÁBR(I) makers mark, with an ear and engraved on the obverse (13,50g/0.800/33mm) C:XF patina, the ear was added later on
30189.

1906. "Magyar Athletikai Club Verseny díj - Gerely V. 1906.VI.14. I. / Ép ész csak edzett testben él" jelzett Ag sport díjérem "FÁBR(I)" gyártói jelzéssel, füllel, előlapján gravírozva (13,50g/0.800/33mm) T:2 patina, utólagos fülrátét / Hungary 1906. "Hungarian Athletic Club Race Award - Javelin R. 1906.VI.14. I. / Common Sense lives only in a Trained Body" Ag sport award medal with hallmark and "FÁBR(I)" maker's mark, with an ear and engraved on the obverse (13,50g/0.800/33mm) C:XF patina, the ear was added later on

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
~1910-1930. Ny.T.V.E. (Nyíregyházi Torna és Vívó Egylet) - Munka és harcz helyén találja a magyart! zománcozott bronz gomblyukjelvény, MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT gyártói jelzéssel (19x15mm) T:1- / Hungary ~1910-1930. Ny.T.V.E. (Nyíregyházi Torna és Vívó Egylet) - Munka és harcz helyén találja a magyart! enamelled bronze buttonhole badge MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT makers mark (19x15mm) C:AU
30190.

~1910-1930. "Ny.T.V.E. (Nyíregyházi Torna és Vívó Egylet) - Munka és harcz helyén találja a magyart!" zománcozott bronz gomblyukjelvény, "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT" gyártói jelzéssel (19x15mm) T:1- / Hungary ~1910-1930. "Ny.T.V.E. (Nyíregyházi Torna és Vívó Egylet) - Munka és harcz helyén találja a magyart!" enamelled bronze buttonhole badge "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT" maker's mark (19x15mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
11
1911. Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye 1911 / Küzdj és bízva bízzál jelzetlen Ag díjérem füllel, SGA gyártói jelzéssel (12,18g/0.800/31mm) T:1,1- patina / Hungary 1911. Budapest Secondary Schools Institute Competition 1911 / Fight and trust with trust unmarked Ag award medal with ear and SGA makers mark (12,18g/0.800/31mm) C:UNC,AU patina
30191.

1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye 1911 / Küzdj és bízva bízzál" jelzetlen Ag díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (12,18g/0.800/31mm) T:1,1- patina / Hungary 1911. "Budapest Secondary Schools Institute Competition 1911 / Fight and trust with trust" unmarked Ag award medal with ear and "SGA" maker's mark (12,18g/0.800/31mm) C:UNC,AU patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
6
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1913. MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) 1888-1913 egyoldalas bronz plakett a sportegyesület fennállásnak 25. évéből T:1-,2 kis patina / Hungary 1913. MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) 1888-1913 one-sided bronz plaque made in the year of the Clubs 25th Anniversary C:AU,XF small patina  HP 2338.
30192.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1913. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) 1888-1913" egyoldalas bronz plakett a sportegyesület fennállásnak 25. évéből T:1-,2 kis patina / Hungary 1913. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) 1888-1913" one-sided bronz plaque made in the year of the Club's 25th Anniversary C:AU,XF small patina HP 2338.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1919. Magyar Athletikai Szövetség díja / 1919. 5x100m staf. ifj. bajnokcsapat ezüstözött bronz díjérem Turulos függőn (az érem 30x30mm) T:2 ph. / Hungary 1919. Hungarian Athletic Associations prize / 1919. 5x100m staf. ifj. bajnokcsapat silvered bronze medallion with Turul hanger (the medal 30x30mm) C:XF edge error
30193.

1919. "Magyar Athletikai Szövetség díja / 1919. 5x100m staf. ifj. bajnokcsapat" ezüstözött bronz díjérem Turulos függőn (az érem 30x30mm) T:2 ph. / Hungary 1919. "Hungarian Athletic Association's prize / 1919. 5x100m staf. ifj. bajnokcsapat" silvered bronze medallion with Turul hanger (the medal 30x30mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz