Militária

Tételek száma: 149

Bulgária 1933. Balkán Háborús Emlékérem 1912-1913 ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. Medal for Participation in the Balcan Wars 1912-1913 gilt bronze decoration with ribbon! C:AU patina
30482.

Bulgária 1933. "Balkán Háborús Emlékérem 1912-1913" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. "Medal for Participation in the Balcan Wars 1912-1913" gilt bronze decoration with ribbon! C:AU patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt bronze decoration with ribbon C:AU patina
30483.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina
30484.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Görögország 1892. Megváltó Rend lovagkeresztjének adományozásával kapcsolatos értesítés / Greece 1892. Order of the Redeemer document regarding the Knights Cross awarding
30485.

Görögország 1892. "Megváltó Rend" lovagkeresztjének adományozásával kapcsolatos értesítés / Greece 1892. "Order of the Redeemer" document regarding the Knight's Cross awarding

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalaggal, Rothe & Neffe Wien tokban, ismeretlen katona fényképével és két darab, a tokba rögzített sapkajelvénnyel 1914 Weltkrieg 1915 - Mit vereinter kraft Heeresgruppe Mackensen bronz sapkajelvény T:1,2 / German Empire 1914. Iron Cross 2nd class decoration with ribbon, in a Rothe & Neffe Wien case, with unknown soldiers photo with two cap badges fastened to the case C:AU,XF
30486.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal, "Rothe & Neffe Wien" tokban, ismeretlen katona fényképével és két darab, a tokba rögzített sapkajelvénnyel "1914 Weltkrieg 1915 - Mit vereinter kraft Heeresgruppe Mackensen" bronz sapkajelvény T:1,2 / German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon, in a "Rothe & Neffe Wien" case, with unknown soldier's photo with two cap badges fastened to the case C:AU,XF

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Német Birodalom ~1914-1918. Hessen I R 14 a 14. Hesseni Gyalogezred zománcozott sapkajelvénye (35x21mm) T:1-,2 German Empire ~1914-1918. Hessen I R 14 enamelled bronze cap badge of the 14th Hessen Infantry Regiment (35x21mm) C:AU,XF
30487.

Német Birodalom ~1914-1918. "Hessen I R 14" a 14. Hesseni Gyalogezred zománcozott sapkajelvénye (35x21mm) T:1-,2 German Empire ~1914-1918. "Hessen I R 14" enamelled bronze cap badge of the 14th Hessen Infantry Regiment (35x21mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Német Birodalom 1914-1918. Katonai Érdemkereszt aranyozott Ag kitüntetés, viseleti példány, peremen W (Wagner) gyártói jel és 835 beütés, mellszalaggal, eredeti, kissé kopott dísztokban. A Hermann Historica 77. aukcióján szerepelt 2018-ban, számlával! T:1- patina / German Empire 1914-1918. Military Merit Cross gilt Ag decoration for wearing, on the edge with W (Wagner) makers mark and 835 mark, with ribbon, in original, slightly worn case. It was a lot the at the Hermann Historicas 77th auction, with invoice! C:AU patina
30488.

Német Birodalom 1914-1918. "Katonai Érdemkereszt" aranyozott Ag kitüntetés, viseleti példány, peremen "W (Wagner)" gyártói jel és "835" beütés, mellszalaggal, eredeti, kissé kopott dísztokban. A Hermann Historica 77. aukcióján szerepelt 2018-ban, számlával! T:1- patina / German Empire 1914-1918. "Military Merit Cross" gilt Ag decoration for wearing, on the edge with "W (Wagner)" makers mark and "835" mark, with ribbon, in original, slightly worn case. It was a lot the at the Hermann Historica's 77th auction, with invoice! C:AU patina

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 621,62
1 764,71
Német Birodalom 1915. Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg bronz lemezjelvény, hátoldalon ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2 (38x27mm) T:1- / German Empire 1915. Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army bronze sheet metal badge with ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2 makers mark (38x27mm) C:AU
30489.

Német Birodalom 1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" (38x27mm) T:1- / German Empire 1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" bronze sheet metal badge with "ENT[...]HPTM SWOBODA AUSGEF ATEILER GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (38x27mm) C:AU

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Német Birodalom 1917. Heeresgruppe Mäckensen - Feldzug gegen Rumänien - 1916-1917 Zn sapkajelvény (38x30mm) T:1- / German Empire 1917. Heeresgruppe Mäckensen - Feldzug gegen Rumänien - 1916-1917 Zn cap badge (38x30mm) C:AU
30490.

Német Birodalom 1917. "Heeresgruppe Mäckensen - Feldzug gegen Rumänien - 1916-1917" Zn sapkajelvény (38x30mm) T:1- / German Empire 1917. "Heeresgruppe Mäckensen - Feldzug gegen Rumänien - 1916-1917" Zn cap badge (38x30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Német 3. Birodalom 1934. Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- / German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants bronze decoration with triangle ribbon C:AU
30491.

Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" bronze decoration with triangle ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Német 3. Birodalom 1934. Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 hadifém kitüntetés háromszög mellszalagon T:2 / German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants Zn decoration with triangle ribbon C:XF
30492.

Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" hadifém kitüntetés háromszög mellszalagon T:2 / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" Zn decoration with triangle ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Német 3. Birodalom 1934. Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 kardok nélkül sherardírozott Fe kitüntetés mellszalagon, WS gyártói jelzéssel T:1- / German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants sherardised Fe decoration with ribbon, with WS makers mark C:AU
30493.

Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918 kardok nélkül" sherardírozott Fe kitüntetés mellszalagon, "WS" gyártói jelzéssel T:1- / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" sherardised Fe decoration with ribbon, with "WS" makers mark C:AU

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft