https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Hajózás, Balaton

Tételek száma: 9

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1920 Balatonfűzfő fürdőtelep leporelló / képes album, 20 db képpel, 9×13,5 cm
12090.

cca 1920 Balatonfűzfő fürdőtelep leporelló / képes album, 20 db képpel, 9×13,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Hotel Balaton Pensió, Karpelesz Siófok, art deco étlapterv, 1930 körül. Tempera, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 9x23 cm
12091.

Hotel Balaton Pensió, Karpelesz Siófok, art deco étlapterv, 1930 körül. Tempera, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 9x23 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920-1930 Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Útmutató a Balatonkenesei üdülőtelep autókár és motorcsónak kirándulásaihoz Bp., ,Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 10 p.+1 t. Fekete-fehér fotókkal. A borító Ifj. Richter Aladár munkája. Papírkötés, a borító szakadt, hajtott.
12092.

cca 1920-1930 Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Útmutató a Balatonkenesei üdülőtelep autókár és motorcsónak kirándulásaihoz Bp., ,Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 10 p.+1 t. Fekete-fehér fotókkal. A borító Ifj. Richter Aladár munkája. Papírkötés, a borító szakadt, hajtott.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1921 MFTR Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. I. osztályú időleges, fényképes, 184. sz. szabadjegye Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, a Pesti Hírlap belső munkatársa részére, Budapest-Római fürdő vonalon, Kézdi-Kovács László autográf aláírásával.
12093.

1921 MFTR Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. I. osztályú időleges, fényképes, 184. sz. szabadjegye Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, a Pesti Hírlap belső munkatársa részére, Budapest-Római fürdő vonalon, Kézdi-Kovács László autográf aláírásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 A Josef Carl lapátkerekes gőzhajó a Dunán Budapesten, háttérben a Lánchíd és a Gellért-hegy, kartonra kasírozott fotó Marianne Strobl bécsi műterméből, a kartonon foltokkal, 29x12 cm / Josef Carl steamship on the Danube in Budapest, vintage photo from the studio of Marianne Strobl in Vienna (Wien), on stained cardboard
12094.

cca 1920 A Josef Carl lapátkerekes gőzhajó a Dunán Budapesten, háttérben a Lánchíd és a Gellért-hegy, kartonra kasírozott fotó Marianne Strobl bécsi műterméből, a kartonon foltokkal, 29x12 cm / Josef Carl steamship on the Danube in Budapest, vintage photo from the studio of Marianne Strobl in Vienna (Wien), on stained cardboard

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1920 Az Uranus lapátkerekes gőzhajó a Dunán Dévénynél (Pozsony), háttérben a millenniumi emlékmű, kartonra kasírozott fotó Marianne Strobl bécsi műterméből, a kartonon foltokkal, 29,5x11,5 cm / Uranus steamship on the Danube at Devín (Bratislava), vintage photo from the studio of Marianne Strobl in Vienna (Wien), on cardboard with water stains
12095.

cca 1920 Az Uranus lapátkerekes gőzhajó a Dunán Dévénynél (Pozsony), háttérben a millenniumi emlékmű, kartonra kasírozott fotó Marianne Strobl bécsi műterméből, a kartonon foltokkal, 29,5x11,5 cm / Uranus steamship on the Danube at Devín (Bratislava), vintage photo from the studio of Marianne Strobl in Vienna (Wien), on cardboard with water stains

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1963-1966 Magyar Hajózás I-IV. teljes évfolyama (I. évf. 1-2. sz. Teljes évfolyam, 1963. XI. 1., XII. 1.; 1964 II. évf 1-12. sz. 1964. I-XII. Teljes évfolyam.; 1965. III. évf. 1-12. sz., 1965 I-XII. Teljes évfolyam.; 1966 IV. évf. 1-12. sz. 1966 I-XII. Teljes évfolyam. A magyar hajózás dolgozóinak lapja. Gazdag képanyaggal. Érdekes írásokkal. Kissé foltos borítókkal, egy számon hajtásnyommal.
12096.

1963-1966 Magyar Hajózás I-IV. teljes évfolyama (I. évf. 1-2. sz. Teljes évfolyam, 1963. XI. 1., XII. 1.; 1964 II. évf 1-12. sz. 1964. I-XII. Teljes évfolyam.; 1965. III. évf. 1-12. sz., 1965 I-XII. Teljes évfolyam.; 1966 IV. évf. 1-12. sz. 1966 I-XII. Teljes évfolyam. A magyar hajózás dolgozóinak lapja. Gazdag képanyaggal. Érdekes írásokkal. Kissé foltos borítókkal, egy számon hajtásnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930-1935 Berény Róbert (1887-1953)-Bortnyik Sándor (1893-1976): Balaton prospektus. Bp., M. Kir. Balatoni Intéző Bizottság, (Klösz-ny.), a hátoldalon kis sérüléssel, kihajtható
12097.

cca 1930-1935 Berény Róbert (1887-1953)-Bortnyik Sándor (1893-1976): Balaton prospektus. Bp., M. Kir. Balatoni Intéző Bizottság, (Klösz-ny.), a hátoldalon kis sérüléssel, kihajtható

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
15
1923-1927 Siófoki strandolók, életképek, 26 db különböző méretű fotó 7 db albumlapon
12098.

1923-1927 Siófoki strandolók, életképek, 26 db különböző méretű fotó 7 db albumlapon

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz