Fotó

Tételek száma: 317

1893-1898 Zayugróc/Uhrovec, Gäpfert Ilka zay-ugróczi hölgy dedikált portréi, keményhátú fotó Carl Pietzner bécsi műterméből, 22x13 cm
11763.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1890 George Eliot (1818-1880) angol írónő halála után tíz évvel terjesztették portréját, feliratozva, kartonlapra felragasztva, 16,6x10,8 cm, karton 25x16,8 cm
11764.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1964 április 9. Kodály Zoltán zeneszerző a szovjet nagykövettől vette át Hruscsov ajándékát, amely Prokofjev zeneszerző szoborportréja volt, feliratozott sajtófotó, 18x24 cm
11765.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1870-1880 id. Dinnyés Lajos (gyulafalvi Sáska Dinnyés Lajos földbirtokos, 1855-1930) dabasi földbirtokos gyerekkori portré fotója, M. Gévay budapesti műterméből, foltos, az egyik sarkán kis sérüléssel, 10x6 cm  Id. Dinnyés Lajos, ifj. Dinnyés Lajos (1901-1961) későbbi kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, majd miniszterelnök édesapja.
11766.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930-1947 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne 41 db fotóval, családtag által feliratozva, benne események, választási és politikai események, cserkész gyűlés, MLSZ fotó, és ismert emberek, Horthy Miklós, Bethlen István, Apponyi Albert, Eckhardt Tibor, Engelbert Dollfuß osztrák kancellár, Gömbös Gyula, valamint Bartha Albert (1946), Tildy Zoltán (1946) és mások. Izgalmas kordokumentum, Dinnyés Lajos hagyatékából. Kopott vászon fotóalbumban, különféle méretben, de a fotók nagyrészt jó állapotban.
11767.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
cca 1920-1940 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne családi, közéleti és sport események fotóival, kb. 75 db fotóval, családtag által feliratozva, benne Kánya Kálmán, óbudai gyeplabda csapat, távolról Horthy Miklós, választási kortes beszédek és mókázós csoportképek, túra és kirándulás képes, keszthelyi egyetemi csoportkép, Dolfuss kancellár, Eckhart Tibor, a dabasi Gentry zenekar, Fradi meccs, ...stb. Kissé kopott vászon fotómappában, különféle méretben, változó, de nagyrészt jó állapotban.
11768.

cca 1920-1940 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne családi, közéleti és sport események fotóival, kb. 75 db fotóval, családtag által feliratozva, benne Kánya Kálmán, óbudai gyeplabda csapat, távolról Horthy Miklós, választási kortes beszédek és mókázós csoportképek, túra és kirándulás képes, keszthelyi egyetemi csoportkép, Dolfuss kancellár, Eckhart Tibor, a dabasi "Gentry" zenekar, Fradi meccs, ...stb. Kissé kopott vászon fotómappában, különféle méretben, változó, de nagyrészt jó állapotban.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
22
Dinnyés Lajos (1901-1961) miniszterelnök Angelo fényképésznél készült fotója üvegezett keretben 18x24 cm
11769.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1947-1948 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök fotóalbuma, benne Károlyi Mihály, Rákosi Mátyás, Vas Zoltán, Mihályfi Ernő, Dobi István, Nagy Imre, Szakasits Árpád, Gerő Ernő, Rajk László, Kádár János politikusok, valamint Székely Mihály operaénekes, .... és mások. De benne pár 1950 kr. fotóval is. 54 családtag által feliratozott fotó, hasított bőr-kötéses fotómappában, változó méretben, jó állapotban.
11770.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1948 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök feleségének, Hegedűs Katalinnak és Rákosi Mátyás (1891-1971) kommunista politikus, későbbi miniszterelnök és az MDP főtitkárának a feleségének, Fenya Fjodorovna Kornyilovának a látogatása Herenden, benne a porcelángyárban készült fotókkal is, valamint a két látogató és a testőr békés piknikezésével, családtag által feliratozva, 24 db fotó, haránt-alakú, fűzött fotóalbumban, 12x18 cm és 11x18 cm között méretben
11773.

1948 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök feleségének, Hegedűs Katalinnak és Rákosi Mátyás (1891-1971) kommunista politikus, későbbi miniszterelnök és az MDP főtitkárának a feleségének, Fenya Fjodorovna Kornyilovának a látogatása Herenden, benne a porcelángyárban készült fotókkal is, valamint a két "látogató" és a testőr békés piknikezésével, családtag által feliratozva, 24 db fotó, haránt-alakú, fűzött fotóalbumban, 12x18 cm és 11x18 cm között méretben

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1880 Budapest, nagykörúti részlet, keményhátú fotó Divald Károly műintézetéből, 11,5×17,5 cm
11774.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1956 Halottak a budapesti utcán 1956. októberében, korabeli fotó, jó állapotban, 9×6 cm
11775.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1920-1940 Bp., V. kerület Dorottya utca látképe, buszokkal, a sarkon a Gerbaud-házzal, 9x12 cm
11776.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft