Fotó

Tételek száma: 317

ca 1910 Horthy István (1903-1941) gyerekkként kis barátjával, színezett fotó, jelzés nélkül, karton hátlapon feliratozva. Hátlap másik fele egy Stetka Gy. szignóval ellátott olaj vázlat. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 16,5×22,5 cm
11751.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Rökk Marika (1913-2004) színész-táncosnő portréja, UFA fotó, színezett, kis rajzszeg ütötte lyukakkal, 30×24 cm
11752.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) szobrászművész munka közben a műtermében. Vintage fotó, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Bal felső sarkában kissé sérült. 39,5x29,5 cm
11753.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ady Endre (1877-1919) portréja, nagyméretű fotó kartonra ragasztva, Székely Aladár felvétele, ceruzával jelzett, 22×17 cm
11754.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nyáregyházi báró Nyáry arisztokrata család 12, többségében neves férfi tagjáról készült tabló fotó. Többek közt Nyáry Pál (1805-1871) az 1848-as forradalom politikusa; Nyáry Albert (1828-1886) a márciusi ifjak egyike, történész, levéltáros, heraldikus; Nyáry Jenő (1836-1914) ősrégész, barlangkutató, császári és királyi kamarás; Nyáry Béla (1845-1900) császári és királyi kamarás, országgyűlési képviselő; Nyáry Antal (1803-1877) valóságos belső titkos tanácsos, ítélőtáblai bíró, koronaőr; Nyáry Gyula (1827-1907) főrendiházi jegyző; Nyáry Albert (1871-1933) festőművész, író, történész, régész és néprajzkutató. Üvegezett fakeretben. 23,5×16 cm.
11755.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
cca 192 Czóbel Béla (1883 - 1976) festőművész kertjében egy munkájával 2 db fotó 8x10 cm, 9x12 cm Üvegezett keretben
11756.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1890-1900 Üchtritz-Amade Emil és Dominika barokk öltözékben, hidegpecséttel jelzett fotó Kossak József cs. és kir. udvari fényképész aradi műterméből, korabeli kartonra kasírozva, kitámasztható asztali fa képkeretben, 19,5x11 cm (külső méret: 29x21 cm)
11757.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wenckheim Henriette grófnő (,,Hetta, 1919-1985) két egyenruhás katona társaságában a lóversenypályán a Király-díjon, hátoldalán feliratozott vintage fotó 1941. május datálással, pecséttel jelzett (Veres Fotó-optika Bp., Vörösmarty tér 6.), 18x24 cm
11758.

Wenckheim Henriette grófnő (,,Hetta", 1919-1985) két egyenruhás katona társaságában a lóversenypályán a Király-díjon, hátoldalán feliratozott vintage fotó 1941. május datálással, pecséttel jelzett (Veres Fotó-optika Bp., Vörösmarty tér 6.), 18x24 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933) festőművész, író, történész, régész és néprajzkutató és báró Nyáry Gyula (1880-1956), feltehetően a család többi beazonosítandó tagja társaságában, 1920 körül. Fotó, kartonra ragasztva, Üvegezett fakeretben. 21×14 cm.
11759.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Anday Piroska (1899-1977) magyar-osztrák operaénekesnő 2 fotómontázsa, az egyik szakadt, 17x25 cm és 18x25 cm
11760.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1980 Kádár János, Buda István OTSH elnök és Sterbinszky Amál kézilabdázó fotón 24x18 cm
11761.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1970-1980 Weöres Sándor (1913-1989) és Károlyi Amy (1909-2003), Ács Irén jelzett felvétele, hátoldalán feliratozott fotó, 23x17,5 cm
11762.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft