15005.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Keleti Károly: Hazánk és népe. A közgazdaság és társadalmi statistika szempontjából. Buda-Pest, 1873., Ráth Mór, VIII+510 p. Második, átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, régi könyvtári bélyegzésekkel.