15 000 Ft
16
Fényes Elek: Az orosz-török háború. Történeti jegyzetekkel, okiratokkal, szereplÅ‘ jelesb férfiak, vezérek életrajzával, földabroszokkal és ütközeti térképekkel felvilágosÃtva. ElsÅ‘ és második füzet. Szerk. - -. Bp., 1854, Landerer és Heckenast, 287+1 p.+6 (térképek) t.; 288 p.+3 (1 látkép, 1 térkép, 1 portré) t. Korabeli átkötött félvászon-kötés, a borÃtón kopásnyomokkal, (foxing) foltos lapokkal, 3 kihajtható tábla szakadt. Ritka! Jamniczky Lajos (?-1895). műépÃtész, könyvgyűjtÅ‘ névbélyegzÅ‘ivel.