Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 5

Madarak százai. Két kötetes, japán fametszeteket tartalmazó könyv. / 100 birds Japaneese book in two volumes with woodplate grahics
15360.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
22
Kolligátum: Johann Christoph Hirsch: Fränkischer Haußhaltungs- und Wirthschaffts-Calender auf das Jahr 1769-1777.. Schwabach, 1769-1777. Gottlieb Mitzler. Összesen 8 kiadás egybe kötve. Modern papírkötésben / 8 years bound together in modern paper binding.
15361.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Edgar Allan Poe: Der Goldkäfer und andere Novellen. [The Gold Bug and Other Tales. / Az aranybogár és más elbeszélések.] Übersetzt von Gisela Etzel. Mit 14 Bildbeigaben von Alfred Kubin. München-Lepzig, 1910, Georg Müller (Buchdruckerei M. Müller & Sohn), 171+(5) p. Oldalszámozáson belül Alfred Kubin (1877-1959) 14 egészoldalas illusztrációjával. Német nyelven. Kiadói aranyozott félpergamen-kötésben, a borítón néhány kis sérüléssel, kopásnyomokkal, kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 1000 példányban, számozott (972./1000) példány.
15362.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Burns, Robert: Poems & Songs by - - . With Original Illustrations by R. Herdman, Waller H. Paton, etc. The Edina Edition. Edinburgh, 1868, William P. Nimmo, XVIII+(2)+336 p. Számos fametszetű illusztrációval, a metszetek Robert Paterson munkái. Angol nyelven. Rendkívül szép kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítón a költő arcképét mintázó réz plakettel, aranyozott lapélekkel. Robert Burns (1759-1796) skót költő és dalszerző, sokak Skócia nemzeti költőjének tartják, költeményeit világszerte ismerik. A scots nyelven alkotó költők közül kétségtelenül ő rendelkezik a legnagyobb nemzetközi elismertséggel. XVIII. század végi alkotásai révén a romantika egyik úttörőjeként tartják számon. Életének és munkásságának jelentős társadalmi és kulturális hatása volt Skóciában és a skót közösségekben világszerte. /  Collection of the works of Robert Burns (1759-1796) Scottish poet and lyricist, widely regarded as the national poet of Scotland, a pioneer of the Romantic movement. Illustrated with numerous wood engravings by Robert Paterson. In decorative linen hardcover binding, with brass plaque depicting the poets portrait.
15363.

Burns, Robert: Poems & Songs by - - . With Original Illustrations by R. Herdman, Waller H. Paton, etc. The "Edina" Edition. Edinburgh, 1868, William P. Nimmo, XVIII+(2)+336 p. Számos fametszetű illusztrációval, a metszetek Robert Paterson munkái. Angol nyelven. Rendkívül szép kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítón a költő arcképét mintázó réz plakettel, aranyozott lapélekkel. Robert Burns (1759-1796) skót költő és dalszerző, sokak Skócia nemzeti költőjének tartják, költeményeit világszerte ismerik. A scots nyelven alkotó költők közül kétségtelenül ő rendelkezik a legnagyobb nemzetközi elismertséggel. XVIII. század végi alkotásai révén a romantika egyik úttörőjeként tartják számon. Életének és munkásságának jelentős társadalmi és kulturális hatása volt Skóciában és a skót közösségekben világszerte. / Collection of the works of Robert Burns (1759-1796) Scottish poet and lyricist, widely regarded as the national poet of Scotland, a pioneer of the Romantic movement. Illustrated with numerous wood engravings by Robert Paterson. In decorative linen hardcover binding, with brass plaque depicting the poet's portrait.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Solzhenitsyn, Alexander: One Day in the Life of ivan Denisovich. London, 1963. Gollancz Első angol kiadás / First English edition. 192p. Kiadói vászonkötésben
15364.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft