15406.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Egyéb ritkaságok
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Kisfaludy Károly: Tollagi Jónás viszontagságai. Békéscsaba, 1920., Tevan, 6+68+2 p. A könyvdÃszek és szövegképek Kolozsvári Sándor eredeti fametszetei. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, kissé foltos lapokkal. Számozott (152./300) példány. A cÃmlapon az illusztrátor aláÃrásával.