15410.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Egyéb ritkaságok
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Hindy Mihál: Kézi szótár Publius Virgilius Maro műveihez. A tanuló ifjuság használatára készÃtette: - -. Pest, 1863, SzerzÅ‘, (Emich Gusztáv-ny.), 6+328 p. Egyetlen kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, possessori bejegyzéssel a cÃmlapon, foltos, a cÃmlap sarkán kis hiánnyal. Nagyon ritka!