10196.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
160 000 Ft
432,43 EUR, 470,59 USD
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Meleg este. Olaj, farost, jelezve balra fent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéje. Keretben, 80×60 cm / oil on wood fiber, signed, framed