10201.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
48 000 Ft
129,73 EUR, 141,18 USD
Kádár János Miklós (1939-): Ősszel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×70 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed