10165.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
120 000 Ft
Győrffy Sándor (1951-): Diagonális 2, 2005. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 124. oldal. 60×60 cm / Sándor Győrffy (1951-): Diagonális 2, 2005. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence 2). Festmények (Paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 124. 60x60 cm