Sződy Szilárd (1878-1939) ~1926. "Dr. Füzesséry Zoltán 1901-1926" ezüs... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~15946/Szody-Szilard-1878-1939-7E1926-Dr-Fuzessery-Zoltan-1901-1926-ezustozott-Br-plakett-34x~II2616249
2616249
30500
38
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: Sződy Szilárd (1878-1939) ~1926. "Dr. Füzesséry Zoltán 1901-1926" ezüstözött Br plakett (34x35mm) T:2 patina, kis karc /
Hungary ~1926. "Dr. Zoltán Füzesséry 1901-1926" silver-plated Br plaque. Sign.:Szilárd Sződy (1878-1939) (34x35mm) C:XF patina, small scratch