30486.
38. Lezárult nagyaukció
Sportdíjak és sport emlékérmek
8 000 Ft
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) 1896. "Magyarország Százéves Fennállása Emlékére Rendezett Torna és Sport Versenyek Díja 1896" fémjelzetlen Ag díjérem peremen "Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (19,51g/39,5mm) T:1- ph., kis patina / Hungary 1896. "Prize for Tournaments and Sports Competitions in Commemoration of the 100th Anniversary of Hungary 1896" Ag award medal without hallmark, with "Scheid. G.A. (Ezüstáru és Éremgyár)" maker's mark on the edge. Sign.: Morelli / Exner (19,51g/39,5mm) C:AU edge error, small patina