Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Egészségügyi Szervezők Tudományos Egyesülete - MOTESZ" egyoldalas Br emlékplakett (~120mm) T:2 patina /
Hungary 1991. "Scientific Association of Health Organizers - MOTESZ" one-sided Br commemorative plaque. Sign.: Sándor Tóth (1933-2019) (~120mm) C:XF patina