Csillag István (1881-1968) 1929. "Dr. Báró Korányi Frigyes" egyoldalas bronz plakett (70x57mm) T:2 patina, kis karc /
Hungary 1929. "Dr. Baron Frigyes Korányi" one-sided bronze plaque. Sign.:István Csillag (1881-1968) (70x57mm) C:XF patina, small scratch
HP.: 1777.