Berán Lajos (1882-1943) 1918. "Dr. Faludi Géza gyermekorvos" kétoldala... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~15630/Beran-Lajos-1882-1943-1918-Dr-Faludi-Geza-gyermekorvos-ketoldalas-bronz-emlekerem-60mm-~II2616229
2616229
30342
38
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numizmatika
Leírás: Berán Lajos (1882-1943) 1918. "Dr. Faludi Géza gyermekorvos" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina / Hungary 1918. "Dr Géza Faludi pediatrician" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (60mm) C:AU patina
HP.: 1181.