Borsos Miklós éremművészete Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2612745
30462
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1987. "MOEBL COOP 1967-1987" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~117-118mm) T:1- / Hungary 1987. "MOEBL COOP 1967-1987" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (~117-118mm) C:AU 2612940
30463
38
30000
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1987. "JOANNES LADISLAVS PYRKER 1772-1847 - ARCHIEPIS COPVS AGRIENSIS 1827-1847 / ANNIVERSARIVM CONSECRATIONIS ECCLESIAE METROPOLITANAE AGRIENSIS - IN MEMORIAM 1837-1987" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- / Hungary 1987. "JOANNES LADISLAVS PYRKER 1772-1847 - ARCHIEPIS COPVS AGRIENSIS 1827-1847 / ANNIVERSARIVM CONSECRATIONIS ECCLESIAE METROPOLITANAE AGRIENSIS - IN MEMORIAM 1837-1987" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (116mm) C:AU 2612915
30464
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Homage á Bartók" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~45mm) T:1- / Hungary ND "Homega á Bartók" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (~45mm) C:AU 2615948
30465
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "IOANNES SAMBVCVS 1531-1584 / SOCIETAS - HVNGARICA - HISTORIAE - ARTIS - MEDICINAE (Zsámboki János / Magyar Orvostörténelmi Társaság)" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (73mm) T:1- kis patina / Hungary ND "János Zsámboki / Hungarian Medical History Society" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (73mm) C:AU small patina
CS 513. 2612506
30466
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Ybl" egyoldalas öntött bronz emlékérem (~63mm) T:1,1- / Hungary ND "Ybl" one-sided cast bronze commemorative medallion (~63mm) C:UNC,AU 2613007
30467
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "IN MEMORIAM CERVANTES 1547-1616" hátlapon Don Quijote jelenettel, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1- / Hungary ND "IN MEMORIAM CERVANTES 1547-1616" with Don Quixote depiction on reverse, double-sided cast bronze commemorative medallion (84mm) C:AU 2612913
30468
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "VIII. Országos borbemutató - Sopron" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary ND "VIII. Országos borbemutató - Sopron" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (99mm) C:AU 2612728
30469
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa- és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- / Hungary ND "Fa- és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (89mm) C:AU 2612658
30470
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- / Hungary ND "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion (89mm) C:AU 2612737
30471
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1- / Hungary ND "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion (88mm) C:AU 2612504
30472
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (83mm) T:1,1- / Hungary ND "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (83mm) C:UNC,AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft