Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 3

Bartók Béla: A magyar népdal. Bp., 1924. Rózsavölgyi, LXXII+137+5 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Ritka!
12125.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,97
27,78
felpéczi Petz Lajos: Győr város zenei élete. 1497-1926.  Győr, 1930., Győri Ének- és Zeneegylet,(Győri Hírlap ny.), 442 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Azonosítatlan személy ajándékozási soraival, Fodor Kálmán (1894-1961) karnagy a győri Iparos Dalkör karnagyának szóló ajándékozási sorokkal. A Győri Iparos Dalkör-ben együtt töltött esztendők emlékére igaz szeretettel és őszinte nagyrabecsüléssel. (Győr, 1931. márc. 15.)
12126.

felpéczi Petz Lajos: Győr város zenei élete. 1497-1926. Győr, 1930., Győri Ének- és Zeneegylet,(Győri Hírlap ny.), 442 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Azonosítatlan személy ajándékozási soraival, Fodor Kálmán (1894-1961) karnagy a győri Iparos Dalkör karnagyának szóló ajándékozási sorokkal. "A Győri Iparos Dalkör"-ben együtt töltött esztendők emlékére igaz szeretettel és őszinte nagyrabecsüléssel." (Győr, 1931. márc. 15.)

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
9
artha, Dénes: Egyetemes zenetörténet. Dohnányi Ernőnek dedikált példány!  Stílustörténeti összefoglalás I. évfolyam. A legrégibb időktől 1680-ig. II. évfolyam 1680-tól 1900-ig. - Budapest, 1935, Orsz. M. Kir. Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Segítő Egyesülete. Kiadói papírborítóval, jó állapotban
12127.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.