11351.
38. Lezárult nagyaukció
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
12 000 Ft
cca 1950-60 Munkácsy Mihály (1844-1900) Honfoglalás c. monumentális festményéről, egyik főművéről készült ösz. 9 db fotó, amelyek restaurálás előtti, közbeni és utáni állapotát szemlélteti. Egyik felvételen Sárdy Brutus (1892-1970) restaurátor, festőművész. Egyik fotó hátoldalán feliratozott. 9x11 cm (1 db), 18x12 cm (1 db), 24x18 cm (7 db). Művészettörténeti ritkaság!