11313.
38. Lezárult nagyaukció
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
15 000 Ft
cca 1890 Nagyküküllői Székely Vasút, Héjjasfalva-Székelyudvarhely vasútvonal, Székelyudvarhely mozdonyszín vizállomási berendezés és kovácsműhely, tervrajzok, kézzel rajzolt (tus, akvarell), pauszpapír, kissé sérült, kartonra kasírozva, négyfelé hajtva, 84x34 cm