Plakát

Tételek száma: 60

12241.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Tary Lajos (1884-1972): Elvettétek folyóinkat, elvettétek hegyeinket, ez legyen ezentúl Magyarország címere?, 1920. Irredenta plakát, kiadja Magyarország Területi Egységének Védelmi Ligája. Litográfia, papír. Kellner és Mohrlüder Műintézete. Lap alján kisebb, kb. 2,5 cm hosszú szakadással. 63x47 cm
12242.

Tary Lajos (1884-1972): "Elvettétek folyóinkat, elvettétek hegyeinket, ez legyen ezentúl Magyarország címere?", 1920. Irredenta plakát, kiadja Magyarország Területi Egységének Védelmi Ligája. Litográfia, papír. Kellner és Mohrlüder Műintézete. Lap alján kisebb, kb. 2,5 cm hosszú szakadással. 63x47 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
26
Patkó Károly (1895-1941): Elemit csengő és telefontápláló anyag. Plakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton. Fischhof Henrik könyvnyomdája, Kispest. 1920-30 körül. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 60×47 cm. Rendkívül ritka, gyűjtői darab!
12243.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Állatkert. Plakát terv, 1940-50 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 33,5x23,5 cm.
12244.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1940 Érik a gyümölcs c. amerikai film, John Steinbeck regénye után, főszerepben Henry Fonda, plakátterve. Akvarell, ceruza, kollázs, papír. Malomvizi n. grafikus, jelzés nélkül, megvalósult plakát, 29x20,5 cm / cca 1940 Grapes of Wrath, Hungarian poster draft of the American movie. Pencil, watercolour, collage on paper. The draft was realised. Unsigned, work of graphician named Malomvizi, 29x20,5 cm
12245.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11
1930 Műcsarnok Őszi Tárlat plakát, litográfia, papír, hajtásnyomokkal, kisebb szakadásokkal, 94x62 cm
12246.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
27
Börtsök László (?-?): Repülőnap (1936). Plakátterv. Tempera, karton, jelzés nélkül. Megvalósult plakát, repülőnap Mátyásföldön címmel, 1936-ban. Alján apró szakadásokkal. 33x23,5 cm.
12247.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1965 ,,Mandragora című olasz-francia film magyar plakátja, hajtogatva, 82,5x56,5 cm
12248.

1965 ,,Mandragora" című olasz-francia film magyar plakátja, hajtogatva, 82,5x56,5 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1968 ,,A magányos villa titka című angol film magyar plakátja, Kovács V. 68 jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm
12249.

1968 ,,A magányos villa titka" című angol film magyar plakátja, Kovács V. 68 jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1967 ,,Fantomas visszatér című francia-olasz film magyar plakátja, R.N. 67 jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm
12250.

1967 ,,Fantomas visszatér" című francia-olasz film magyar plakátja, R.N. 67 jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1965 ,,Azok a csodálatos férfiak című amerikai film magyar plakátja, Szilvásy Nándor (1927-2011), hajtogatva, 82,5x56,5 cm
12251.

1965 ,,Azok a csodálatos férfiak" című amerikai film magyar plakátja, Szilvásy Nándor (1927-2011), hajtogatva, 82,5x56,5 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1965 ,,Júlia és a szellemek című olasz-francia film magyar plakátja, Ernyei jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm
12252.

1965 ,,Júlia és a szellemek" című olasz-francia film magyar plakátja, Ernyei jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft