Plakát

Tételek száma: 60

12229.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Ének a búzamezőkről, 1947. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Szőts István. Litográfia, papír. Gáti litográfia. Szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. Feltekerve 84×28 cm / Vintage Hungarian movie poster, with tears, lithography on paper.
12230.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Egy nap a világ, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Írta és rendezte: Vaszary János. Páger Antal, Muráti Lili, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 84×30 cm. Az interneten fellelhető információk szerint a film elveszett. / Vintage Hungarian poster of a movie that is lost, with small tears, lithography on paper.
12231.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lap alján kisebb törásnyommal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition lithography on paper.
12232.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Földindulás, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Páger Antal szereplésével. Írta: Kodolányi János é Patkós György. Rendezte: Cserépy Arzén. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edge, lithography on paper.
12233.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Három csengő, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál. Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edge, lithography on paper.
12234.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14
Gyurkovics fiúk , 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Turay Ida, Rajnay Gábor, Simor Erzsi, Szilassy László és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Kenyeres grafikája, jelzett a litográfián. Unitas Lito nyomda. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Jó állapotban 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithography on paper.
12235.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Afrikai vőlegény, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Latabár Kálmán, Vaszary Piri, Hidvéghy Valéria és mások szereplésével. Rendezte: Balogh István Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Erdélyi - Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadással, máskülönben jó állapotban 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with smal tear, otherwise in good condition, lithography on paper.
12236.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
27
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Jó állapotban. 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithography on paper.
12237.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9
1940 Dizőz parádé plakátja (Kiss Manyi, Medgyaszay, Pethes Sándor, Rácz Vali, stb.), 102×68 cm
12238.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930-1940 Internationaler Turisten Kongress Budapest 7.-15. September, turisztikai plakát, Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., lapszéli gyűrődésekkel, kis szakadással, a felső részén két lyukkal, 95x63 cm
12239.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1945 Magyarország: Köztársaság! ... Éljen a Magyar Köztársaság! A Magyar Kommunista Párt nagyméretű propaganda plakátja, Bp., Szikra-ny., üvegezett fa keretben, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 81x57 cm
12240.

1945 " Magyarország: Köztársaság! ... Éljen a Magyar Köztársaság!" A Magyar Kommunista Párt nagyméretű propaganda plakátja, Bp., Szikra-ny., üvegezett fa keretben, hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 81x57 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft