Órák

Tételek száma: 3

Patek Philippe zsebóra cca 1914. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 181217. Számlapon néhány kis folttal, fém tokkal. Működő, jó állapotban. d: 50 mm / Patek Philippe metal pocket watch
11122.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
111,11
20
Junghans zsebóra. Fém tokos, plexi elszíneződött de egyébként szép, működő állapotban d: 50 mm
11123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Gübelin mechanikus asztali óra, 8 napos feles ütős szerkezettel, tisztításra szorul, jelen állapotban megindul, de nem jár. Gyönyörű zománcozott számlappal, néhány helyen zománc repedésekkel, sérülésekkel. Svájc, 1920 körül, m: 12cm / Gübelin 8 days watch, needs repair, starts but does not work
11124.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
935,06
1 000,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.