40 000 Ft
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kiadói kartontokokban, az első kötet papír védőborítójának hátán szakadással, hiánnyal, és a második kötet papír védőborítójának szélein kis szakadásokkal, de alapvetően jó állapotban. Általában a papírborító hiányzik. Kartontokkal együtt, pedig ritka!