https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Mutargy-szobor-papirregiseg/Nyomtatvanyok~15593/1919-Munkaugyi-es-nepjoleti-kozlony-I-evf-1-5-sz-Bp-1919-maj-8-jun-5-kiadja-a~II2598090
2598090
12166
38
Printed Materials
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
LeÃrás:
1919 Munkaügyi és népjóléti közlöny, I. évf. 1-5. sz. Bp., 1919. máj. 8.-jún. 5., kiadja a Munkaügyi és Népjóléti Népbiztosság (Athenaeum-ny.). A Magyar Tanácsköztársaság idejéből, benne a Forradalmi Kormányzótanács rendeleteivel. Helyenként kissé sérült, foltos.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor