Fényképezőgépek, kamerák, kellékek

Tételek száma: 3

Emil Busch antik nagy méretű diavetítő készülék. Jelzett, eredeti dobozában kompletten csak égő nélkül. Doboz mérete 60 cm / Emile Busch antique glass slide projector. Without bulb but otherwise complete.
11135.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
111,11
Fotó puska készlet tartalék objektívvel, kompletten, dobozzal, kissé kopott / Photo Sniper Zenit-E Tair-3-PHS 300mm f:4,5 M-42mm full set.
11136.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,92
83,33
9
cca 1935 Norton Univex Universal Camera, amerikai No. 00 filmes fényképezőgép, jó állapotban / Vintage American film camera
11137.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,57
30,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.