15040.
38. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
1904 A Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége 1904. évi május hó 21., 22. és 23.-án Aradon megtartandó VII-ik szövetségi országos torna-ünnepélyének és azzal kapcsolatban az "Aradi Tornaegyesület" 25 éves fennállása, zászlófelavatási ünnepélye, vívó-akadémia, tornagulák, buzogány-gyakorlatok és szövetségi VII-ik rendes közgyülés sorrendje. Arad, 1904., Aradi Tornaegyesület, (Gyulai István-ny.), 100 p.+1 (A VII-ik szöv. orsz. tornaünnepély aradi versenypályája, kihajtható tábla) t. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a táblán szakadással.